OEL Group Homepage
Home About Osborne Engineering Our Services Devices Quality Devices Downloads News Contact
Witamy w Osborne Engineering Ltd

Osborne Engineering Ltd (OEL) zostało założone w 1984 roku i specjalizuje się w produkcji i naprawie wszystkich typów podzespołów wykonanych ze stopu łożyskowego („białego metalu”). Nasze poświęcenie dla szczegółów i doskonałość w produkcji zapewniają wyjątkową jakość i dokładność.

W oparciu o fabryki w Wielkiej Brytanii, Polsce I Zjednoczonych Emiratach Arabskich, OEL operuje na pięciu kontynentach, współpracując z Podstawowymi Producentami Sprzętu, Firmami Serwisowymi i Użytkownikami w branży Ropy, Gazu i Petrochemii oraz Przemysłu Energetycznego.

Zakłady Osborne Engineering posiadają:

  • Działy Projektowo Inżynierskie
  • Rozbudowane warsztaty maszyn CNC
  • Wyspecjalizowane działy remontowe
  • Najnowocześniejsze działy szkoleniowe

Osborne Engineering uzyskało reputację dzięki pomocy jaką zapewniamy naszym klientom, wychodząc naprzeciw pilnym zapotrzebowaniom na nasze usługi, wynikające z przestojów/awarii urządzeń i/lub innych sytuacji awaryjnych.

OEL powiększyło się o Turbo Power Services (TPS) ., co pozwoliło nam na rozszerzenie zakresu usług i produktów o systemy paliwowe i turbiny gazowe. Po 15 latach zapewniania szkoleń technicznych o wysokim standardzie OEL zdecydowało się na powołanie niezależnego przedsiębiorstwa, którego zadaniem jest szkolenie na wysokim poziomie. Firma ta to Osborne Training Services (OTS).

Dowiedz się więcej o naszych usługach >>

  About Us
© Osborne Engineering Ltd 2008-2016 All Rights Reserved

Site by Komodo

W3C - XHTML 1.0 - Valid    W3C - CSS - Valid
Osborne Engineering Sp. z o.o. ul. Rogowska 117a 54-440 Wrocław Poland

Tel: (+48) 71/795 50 00 Fax: (+48) 71/796 31 77 | info@osborne-engineering.com.pl